PPC specialist

Tereza Pokorná, Vojtěch Vidlák

Team leaders of Performance & Branding

„V našem klientském portfoliu najdeš jak startupy, tak i jedničky na trhu z nejrůznějších odvětví. Zakládáme si na týmové spolupráci, takže se každý týden scházíme, brainstormujeme a sdílíme svoje know-how. Díky tomu víme o všech novinkách a daří se nám je rychle a efektivně testovat. Navíc se pyšníme statusem prémiového partnera Googlu a certifikovanou agenturou Skliku, proto dostáváme tu nejlepší péči, kterou můžeš mít brzy taky.”

Zjisti něco o Terce
Zjisti něco o Vojtovi

Pracovní úvazek

Brno

Flexibilní pracovní doba

HPP nebo IČ

Full time / Part time

Možnost remote práce

Do našeho PPC týmu aktuálně hledáme posilu – specialistu/ku, který/á se PPC systémy baví už nějaký ten pátek. Na oplátku nabízíme výhled kariérního růstu a inspirativní tým více než 10 PPC specialistů. Staneš se naší posilou právě ty? 

Tohle tě u nás bude každý den čekat

 • Kompletní správa online výkonnostních kampaní, které budeš vymýšlet, nastavovat a optimalizovat.
 • Broušení dovedností v Google Ads, Skliku, Microsoft Ads nebo zbožových srovnávačích.
 • Vyhodnocování nejen v GA a hledání příčin růstu i propadu klíčových metrik.
 • Testování a implementace nových nástrojů výkonnostního marketingu, spoluvytváření a posouvání našeho know-how.
 • Komunikace s klientem a s ostatními členy týmu napříč odděleními.
 • Reportování výsledků dlouhodobých i krátkodobých kampaní.
 • Podpora obchodnímu týmu při tvorbě strategií a nabídek klientům.

Jak si tě představujeme

 • Jsi samostatný/á. Bude ti stačit pár týdnů, abys nasál/a, jak to u nás chodí a pak se směle vrhneš do správy kampaní.
 • Sleduješ marketingové trendy a inspirativní osobnosti. Na PPC Restartu nebo jiné podobné akci jsme se mohli srazit ve dveřích.
 • Máš prokazatelné praktické zkušenosti s tvorbou a strategickým plánováním kampaní v Google Ads, Skliku, Microsoft Ads, na YouTube nebo Adformu. Žádný PPC systém ti není cizí.
 • Souběžně s reklamním systémem ti ve druhém okně svítí Google Analytics, kde dokážeš najít spoustu podnětů pro optimalizaci svých kampaní.
 • Dokážeš kampaně průběžně testovat a vyhodnocovat. Vidíš v číslech kauzalitu a dokážeš klientovi nabídnout řešení na míru díky znalosti jeho dalších marketingových aktivit.

Co ti nabídneme na oplátku

Flexibilní pracovní doba

U nás pracují sovy i skřivani. Klidně přijď do práce na 6 nebo na 10, záleží na tobě, jak si den uspořádáš. Potřebuješ během dne něco zařídit? Není problém! Práci můžeš dokončit později, ale přes deadline nejede vlak.

Pravidelné vzdělávání

Jednou za měsíc máme vzdělávací den, kdy se zastavíme a společně si předáváme novinky z marketingu. Vyhlídl sis školení nebo konferenci, která tě posune? Rádi tě tam vyšleme.

Možnost remote práce

Ačkoliv naše kancelář sídlí v centru Brna, ne vždy tu budeš muset být s námi. Občasný home office není problém. Nebo si snad chceš zkusit pracovat měsíc z ciziny? Vše je o domluvě!

Pravidelné teambuildingy

Každý tým má svůj rozpočet na teambuilding. Stačí se domluvit, kdy a kam společně po práci vyrazíte. Pořádáme i celofiremní akce jako třeba grilovačky.

Kvartální odměny

Společně s tvým nadřízeným si určíte cíle na každý kvartál. Pokud se naplní všechna potřebná kritéria, odměna tě nemine. Vše je transparentní a předem stanovené.

25 dní dovolené

U nás to není jen o práci. Chceme, aby si naši lidé také dobře odpočali. K 20 dnům volna ti přidáme ještě dalších 5 navíc.

3 sick days

Není ti nejlíp, ale víš, že jeden den v posteli pomůže? Vezmi si sick day, vylež to a další den už můžeš zase za kolegy.

Multisport

Rád si po práci protáhneš tělo? Pořídíme ti multisportku, díky které si za pár korun zasportuješ. Dáváš přednost relaxu? Můžeš s ní i do wellness.

Výuka angličtiny

Chceš zapracovat na angličtině? Zajistíme lektora, který tě posune mílovými kroky. Marketingové zdroje v angličtině pak přelouskáš během chvilky.

Zaujali jsme tě? Skvělé!

Zašli nám CV nebo LinkedIn.
Přidat můžeš i motivační dopis.

775 272 892

kariera@optimio.cz

Proč jít pracovat do Optimia?

Optimio je na trhu již 14 let a jeho hlavní vášní je tvořit růstové marketingové strategie, promyšleně konzultovat a pokrývat všechna důležitá témata v marketingu, která pomohou klientovi zajistit růst ve všech oblastech.

Že jsme super firma, o nás říkají i zaměstnanci.
Mrkni na Atmoskop.

Pestrý repertoár klientů

V Optimiu děláme marketing pro tolik klientů, že jejich seznam by zde zabral až příliš místa. Jedno je jisté – rozhodně se u nás nudit nebudeš. Koukni na web Optimia do sekce Reference. Pro klienty jsme parťáci a konzultanti.

Sdílíme spolu své zkušenosti

Rádi se mezi sebou bavíme o novinkách z oboru. Kolegové ti předají tolik znalostí a zkušeností, které z tebe za pár měsíců udělají ještě většího odborníka.

Vítáme nové nápady

Proaktivitu velmi ceníme. Máš nápad, jak posunout klienta, Optimio nebo sebe? Sem s tím. Dáme hlavy dohromady a přijdeme na nejlepší řešení.

Naše certifikáty

Pohovor za 5 dní? U nás to možné je

Pošli CV nebo LinkedIn

Nezapomeň připsat pár slov o sobě. Odpovíme všem. Pokud nás nadchneš, budeme se s tebou chtít potkat. Buď přímo v Optimiu, nebo online.

Seznámení

Povíme ti, jak to v Optimiu chodí, a ty nám na oplátku řekneš něco o své kariéře a kam směřuješ. Jestli se setkají naše očekávání, vyhlížej pozvánku do druhého kola.

Technická prověrka

U druhého setkání narazíš na teamleadera, kterého budou zajímat tvé oborové znalosti. Co se ti v předchozí práci povedlo i nepovedlo – zajímá nás vše. Můžeš se připravit i na úkol.

Velké finále

Na scénu vstupuje provozní ředitel Matěj, který ti řekne vše o vizi a strategii firmy. Společně vyladíte mzdu, poslední detaily a tímto se kruh uzavírá, protože tě přivítáme mezi námi.

Vítej v Optimiu

Máme propracovaný systém onboardingu, aby se ti u nás líbilo od prvních chvil. Dostaneš malý dárek na uvítanou a seznámíme tě s celou agenturou.

Tak co, ještě váháš?

Poslat CV a napsat o sobě pár vět? To ti zabere sotva pár minut. Získat tím přitom můžeš opravdu hodně! Tak neváhej a určitě se nám ozvi.

775 272 892

kariera@optimio.cz

Jan Bindr, Marek Žáček, Matěj Konečný
jednatelé