Account manager

Eliška Drkalová

Account teamleader

„Našimi klienty jsou i TOP e-commerce a B2B značky v ČR, které dále rozvíjíme. Za každým projektem stojí account s týmem odborníků a projekťákem v zádech. Jako accounti se díky různorodosti klientů díváme pod pokličku jednotlivých businessů a díky sdílení znalostí specialistů se neustále posouváme ve svých marketingových znalostech."

Pracovní úvazek

Brno

Flexibilní pracovní doba

HPP nebo IČ

Možnost remote práce

Full time

Většinu klientů známe osobně. O jejich byznys se staráme jako o vlastní. Někdy i líp. Právě teď hledáme account managera, který rozšíří náš klientský tým. Pro čtivost textu budeme používat mužský rod - vnímejte to prosím čistě jako češtinářský pojem, náš postoj to jinak jakkoliv neurčuje. Pozice i Optimio je otevřené všem bez rozdílu :)

Jaký je account manager v očích Optimia?

 • Má zkušenosti v oblasti podnikání obecně.
 • S nadhledem se umí podívat na business klienta.
 • Ví, co je efektivní managerská komunikace.
 • Vyzná se v projektovém řízení.
 • Rád pracuje s daty.
 • Má přehled o nástrojích online marketingu.
 • Má rád schůzky s klienty, nebojí se komunikace ve všech podobách.
 • Prodává account manager v Optimiu?

  Cold calls na této pozici nečekejte. Základ práce bude hýčkat si svěřené klienty, být jejich partnerem a prodlouženou rukou jejich podnikání. Bez aktivního prodeje ale úplně nebudete - vaším úkolem bude ve vhodný okamžik nabídnout novou službu / produkt tam, kde to dává smysl a má význam pro klienta a jeho podnikání.

  Nahlédneš pod ruky těmto klientům

  No items found.

  Benefity, na které se u nás můžeš těšit

  Pestrý repertoár klientů

  Pro koho děláme marketing? To by byl dlouhý výpis. Rozhodně se nudit nebudeš. Koukni na web Optimia do sekce Reference. Pro klienty jsme parťáci a konzultanti.

  Flexibilní pracovní doba

  U nás pracují sovy i skřivani. Klidně přijď do práce na 6 nebo na 10, záleží na tobě, jak si den uspořádáš. Potřebuješ během dne něco zařídit? Není problém! Práci můžeš dokončit později, ale přes deadline nejede vlak.

  Vzdělávání

  Jednou za měsíc máme vzdělávací den, kdy se zastavíme a společně si předáváme novinky z marketingu. Vyhlídl sis školení nebo konferenci, která tě posune? Rádi tě tam vyšleme.

  Možnost remote práce

  Nezáleží z jakého konce světa jsi. Podstatný je přístup k internetu, pak s námi můžeš pracovat odkudkoliv. Také vycházíme vstříc cestovatelům. Chceš pracovat měsíc z ciziny? Vše je o domluvě.

  Pravidelné teambuildingy

  Každý tým má svůj rozpočet na teambuilding. Stačí se domluvit, kdy a kam společně po práci vyrazíte. Pořádáme i celofiremní akce jako třeba grilovačky.

  Kvartální odměny

  Společně s teamleaderem si určíte cíle na každý kvartál. Pokud se naplní všechna potřebná kritéria, odměna tě nemine. Vše je transparentní a předem stanovené.

  25 dní dovolené

  U nás to není jen o práci. Chceme, aby si naši lidé také dobře odpočali. K 20 dnům volna ti přidáme ještě dalších 5 navíc.

  3 sick days

  Není ti nejlíp, ale víš, že jeden den v posteli pomůže? Vezmi si sick day, vylež to a další den už můžeš zase za kolegy.

  Multisport

  Rád si po práci protáhneš tělo? Pořídíme ti multisportku, díky které si za pár korun zasportuješ. Dáváš přednost relaxu? Můžeš s ní i do wellness.

  Výuka angličtiny

  Chceš zapracovat na angličtině? Zajistíme lektora, který tě posune mílovými kroky. Marketingové zdroje v angličtině pak přelouskáš během chvilky.

  Proč s námi pracovat

  Vnímáme potřeby klientů

  Naše práce má pro klienta maximální efekt. Zohledňujeme aktuální potřeby klientů, abychom posunuli jejich business.

  Rychle rosteme

  Rádi se mezi sebou bavíme o novinkách z oboru. Kolegové ti předají tolik znalostí a zkušeností, které z tebe za pár měsíců udělají ještě většího odborníka.

  Vítáme nové nápady

  Proaktivitu velmi ceníme. Máš nápad, jak posunout klienta, Optimio nebo sebe? Sem s tím. Dáme hlavy dohromady a přijdeme na nejlepší řešení.

  Pracujeme s daty

  Rozhodujeme se na základě čísel. Připravujeme analýzy, audity, reporty, strategie. Bez dat nemůžeme fungovat.

  Naše certifikáty

  Ze života Optimia

  Pohovor za 5 dní? U nás to možné je

  Pošli CV nebo LinkedIn

  Nezapomeň připsat pár slov o sobě. Odpovíme všem. Pokud nás nadchneš, budeme se s tebou chtít potkat. Buď přímo v Optimiu, nebo online.

  Seznámení

  Povíme ti, jak to v Optimiu chodí, a ty nám na oplátku řekneš něco o své kariéře a kam směřuješ. Jestli se setkají naše očekávání, vyhlížej pozvánku do druhého kola.

  Technická prověrka

  U druhého setkání narazíš na teamleadera, kterého budou zajímat tvé oborové znalosti. Co se ti v předchozí práci povedlo i nepovedlo – zajímá nás vše. Můžeš se připravit i na úkol.

  Velké finále

  Na scénu vstupuje provozní ředitel Matěj. Zeptá se, kde se vidíš za 5 let, vyladíte mzdu a poslední detaily. A tímto se kruh uzavírá, protože tě přivítáme mezi námi.

  Vítej v Optimiu

  Máme propracovaný systém onboardingu, aby se ti u nás líbilo od prvních chvil. Dostaneš malý dárek na uvítanou a seznámíme tě s celou agenturou.

  Tak co, ještě váháš?

  Chceš se na něco zeptat, není ti něco jasné? Napiš nám nebo zavolej.

  775 272 892

  kariera@optimio.cz

  Jan Bindr, Marek Žáček, Matěj Konečný
  jednatelé